Lampionový průvod
Vánoční jarmark
Hasičský ples 2O23
Country bál
Lampionový průvod
Tancovačka u hasičské zbrojnice 2021
Nové hasičské vozidlo
Spolupráce s distribucí
Pozvánka na Country bál
Pozvánka na Čarodějnickou tancovačku 2018
FOTO – Výroční valná hromada – 2.12.2017
Pozvánka na hasičský ples 2018
FOTO – Taneční zábava Morava – 25.11.2017
Taneční zábava se skupinou Morava
FOTO – Zakončení sezóny – 7.10.2017
Pozvánka na čarodějnickou tancovačku
FOTO – Taneční zábava – Šibřinky 2017
Dolnoloučská zima 2017
Curling SDH Hamry vs. SDH Najdek 13.1.2017
FOTO – Curling SDH Hamry vs. SDH Najdek 13.1.2017
Foto – 13.Reprezentační Hasičský ples 7.1.2017
Taktické cvičení na Zelenou Horu
Námětové cvičení v Jamách
Foto – 12.Reprezentační Hasičský ples 9.1.2016
12.REPREZENTAČNÍ HASIČSKÝ PLES

Výběr reprezentace ČR dorostenců a dorostenek

12.října 2014 jsme se zúčastnili 2. Kola reprezentace dorostu pro požární sport, které se konalo celé dopoledne v Pardubcích. První kolo se konalo v Ostravě. Za náš sbor jeli na výběr Kateřina Březinová za nejmladší kategorii dívek a Martin Doležal za střední kategorii chlapců s vedoucím Romanem a Martinou ml.

Martina a Katku čekalo perné dopoledne. Prošli několika testmi  zdatnosti. Nejprve měli sami ukázat co v nich je, rozcvičkou, atletickou abecedou a přístupem ke sportu. Dále následovaly sprintérské běhy  100 m  a 60 m, při kterých jim byl měřen čas. Oba dorostenci ukázali, že přeci jen něco umí, běhy se jim vydařili stejně jako startování z bloků. Také záleželo na fyzických testech, kde museli  skákat do dálky, házet medicimbálem – v leže i ve stoje a během minuty udělat co nejvíce sklapovaček. V této disciplíně, jsme se my jako trénéři shodli na tom, že do příštího roku je třeba více posilování.  Po té měli ukázat, jak dobře umí přeskok přes překážku, úchop hadic, náběh i seběh na kladině, rozhození hadic, spojení půlspojek, napojení na rozdělovač a zapojení proudnice. Tady trošku zapracovali nervy a naši svěřenci trochu zaváhali. Ale pořád byla vidět technika, kterou jim vtloukáme do hlavy. No a nakonec špičková atrakce výstupu do prvního patra cvičné věže. Tuto disciplínu oba vyzkoušeli poprvé. Nebylo to nic lehkého, ale oba se dostali do prvního patra ať už pomalu či rychle.

Nedělní dopoledne bylo vážně velice náročné, ale dalo nám spoustu zkušeností.

Naši dorostenci do výběru vybraní nebyli, ale nebudeme věšet hlavu. Zapracujeme na nedostatcích a příští rok to zkusíme znovu a kdo ví, třeba i s úspěchem!

FacebookyoutubeFacebookyoutube