Lampionový průvod
Vánoční jarmark
Hasičský ples 2O23
Country bál
Lampionový průvod
Tancovačka u hasičské zbrojnice 2021
Nové hasičské vozidlo
Spolupráce s distribucí
Pozvánka na Country bál
Pozvánka na Čarodějnickou tancovačku 2018
FOTO – Výroční valná hromada – 2.12.2017
Pozvánka na hasičský ples 2018
FOTO – Taneční zábava Morava – 25.11.2017
Taneční zábava se skupinou Morava
FOTO – Zakončení sezóny – 7.10.2017
Pozvánka na čarodějnickou tancovačku
FOTO – Taneční zábava – Šibřinky 2017
Dolnoloučská zima 2017
Curling SDH Hamry vs. SDH Najdek 13.1.2017
FOTO – Curling SDH Hamry vs. SDH Najdek 13.1.2017
Foto – 13.Reprezentační Hasičský ples 7.1.2017
Taktické cvičení na Zelenou Horu
Námětové cvičení v Jamách
Foto – 12.Reprezentační Hasičský ples 9.1.2016
12.REPREZENTAČNÍ HASIČSKÝ PLES

Plamínci 2007

Třetí rok pracuje oddíl mladých hasičů Plamínek.

Celý rok se u nás odehrával v čase Jacka Londona a v jeho cestě na Aljašku. 

     Začali jsme již na soustředění v roce 2006 a na začátku loňského školního roku se před námi otevírala cesta za stříbrem. Proto jsme celou zimu hráli různé hry , soutěže a závody, kdy nám naši vedoucí za úspěch a za znalosti rozdávali dolary, které jsme potřebovali na nákup věcí potřebných na cestu.

     V únoru jsme navštívili profesionální hasiče ve Žďáře nad Sázavou na Jamské ulici, kde jsme si ohlídli jejich pracoviště, záchranná vozidla, ale i kuchyň, koupelnu, saunu a tělocvičnu, která je zajímavá tím, že má neprůstřelná okna.

     V březnu jsme se zúčastnili utkání ve florbalu, které pořádalo SDH Žďár nad Sázavou Zámek. Zde jsme skončili na posledním pátém místě, ale hráli jsme i proti dorostu, tak jsme prostě neměli šanci a navíc náš trénink se skládal pouze ze dvou dnů.

     Na jaře jsme začali trénovat na jarní kolo soutěže Plamen, které se konalo 26.5.2007 u zimního stadiónu ve Žďáře nad Sázavou. Tato soutěž se skládá ze dvou kol. Byli jsme hrdí, že jsme si po podzimním kole obhájili pro nás krásné čtvrté místo v mladších žácích. V této kategorii soutěží asi 20.kolektivů.

     Před koncem školního roku jsme už byli všichni na cestě na Aljašku. Ti nejlepší už byli v cíli a čekali až dojedou i opozdilci. Letošní hasičské soustředění se konalo hned na začátku prázdnin a pro nás to bylo vlastně finále naší cesty. Při vyhlašování výsledků jsme zjistili, že se vyplatila 100% docházka na schůzky, ale museli jsme mít i velké štěstí při výběru pozemků. Touto cestou bychom chtěli poděkovat dospělím, kteří o nás v Horkách pečovali. 

     V současné době máme za sebou podzimní kolo soutěže Plamen, ve kterém jsme po přestupu z mladších do starších žáků dokázali porazit jedno družstvo. Přes zimu bychom chtěli hrát florbal do místní tělocvičny, ale záleží na domluvě s obcí o finančních podmínkách pronájmu.

Nás Plamínky vede Martina, Roman Březinovi a Míša Šustrová. Máme 10.aktivních členů.

FacebookyoutubeFacebookyoutube