Tancovačka u hasičské zbrojnice 2021
Nové hasičské vozidlo
Spolupráce s distribucí
Pozvánka na Country bál
Pozvánka na Čarodějnickou tancovačku 2018
FOTO – Výroční valná hromada – 2.12.2017
Pozvánka na hasičský ples 2018
FOTO – Taneční zábava Morava – 25.11.2017
Taneční zábava se skupinou Morava
FOTO – Zakončení sezóny – 7.10.2017
Pozvánka na čarodějnickou tancovačku
FOTO – Taneční zábava – Šibřinky 2017
Dolnoloučská zima 2017
Curling SDH Hamry vs. SDH Najdek 13.1.2017
FOTO – Curling SDH Hamry vs. SDH Najdek 13.1.2017
Foto – 13.Reprezentační Hasičský ples 7.1.2017
Taktické cvičení na Zelenou Horu
Námětové cvičení v Jamách
Foto – 12.Reprezentační Hasičský ples 9.1.2016
12.REPREZENTAČNÍ HASIČSKÝ PLES
Foto – SvatoMartinská zábava 14.11.2015
SvatoMartinská zábava – 14.11.2015
12.kolo RCM – Dolní Loučky
11.kolo RCM – Hamry nad Sázavou
10.kolo RCM – Štěpánovice
2013
Čvn
10

4.kolo RCM – Kochánov

9.6.2013 – Kochánov

 

PLAMEN :  – 12.místo 

RCM :  – 4.místo

Složení družstva :

Lerchová Áďa
Vavera Ondra
Březinová Katka
Poulová Nikola 
Samková Adéla
Malík Vašek
Jindrová Nela
FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Čvn
9

4.kolo RCM – Kochánov

9.6.2013 – Kochánov

 

Mladší družstvo se umístilo na 1.místě.

Složení družstva :

Románek
Alenka
Anička
Áďa
Lukáš
Aleš
Katka
FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Čvn
9

Krajské kolo Dorostu

Krajské kolo Dorostu 9.června 2013 Havlíčkův Brod

Z kraje si odvezla pohár za celkové 10.místo Martina Březinová.

Petra Ondrová skončila na 18.místě.

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Čvn
2

3.kolo RCM – Lomnička

2.6.2013 – Lomnička

 

PLAMEN : čas 19,76 – 8.místo 

RCM : čas 40,11 – 15.místo

Složení družstva :

Vavera Aleš
Vavera Ondra
Březinová Katka
Poulová Nikola 
Samková Adéla
Malík Vašek
Jindrová Nela
FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Čvn
1

1.6.2013 – Počátky-Šedesátky Vysočiny

V sobotu 1.6.2013 jsme se zúčastnili 60 vysočiny v Počátkách. Děti závodili v kategoriích mladších a starších žáků.

Kategorie starší žáci – kluci

Ondřej Vavera – 27.místo – 21,27

Václav Malík – 30.místo – D

Mladší žáci – kluci

Vavera Aleš – 6.místo – 20,06

Starší žáci – holky 

Nikola Poulová – 7.místo – 18,20

Mladší žáci – holky 

Březinová Katka – 1.místo – 16,81

Lerchová Áda – 14.místo – 24,72

Poulová Anička – 15.místo – 26,03

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Kvě
26

2.kolo RCM – Blízkov

26.5.2013 – Blízkov

 

PLAMEN : čas 29,53 – 13.místo 

RCM : čas 19,69 – 3.místo

Složení družstva :

Vavera Aleš
Vavera Ondra
Březinová Katka
Poulová Nikola 
Poulová Anička
Malík Vašek
Klímová Markéta
FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Kvě
25

25.5.2013 – Plamen Dorost

Dne 25.5.2013 se v odpoledních hodinách konalo jarní kolo hry plamen pro dorost.

Za náš sbor se zúčastnily dvě dorostenky : Petra Ondrová a Martina Březinová

Soutěžili jsme ve dvou disciplínách . Běh na 100m s překážkami a dvojboj.

Z celkového pořadí Petra Ondrová sklouzla na 2.místo a Martině Březinové se podařilo z 5.místa vyškrábat na 3.místo.

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Kvě
19

1.kolo RCM – Stránecká Zhoř

19.5.2013 – Stránecká Zhoř

 

PLAMEN : čas 22,97 – 9.místo 

RCM : čas 22,12 12.místo

Složení družstva :

Vavera Aleš
Vavera Ondra
Březinová Katka
Poulová Nikola 
Samková Adéla
Malík Vašek
Jindrová Nela
 
FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Kvě
18

18.5.2013 Plamen

V  sobotu 18.5.2013 jsme se zúčastnili okresního kola hry Plamen. Soutěžilo se v požárním útoku, útoku C.T.I.F. a štafety C.T.I.F.

Složení našeho družstva :

Anička Poulová

Katka Březinová

Nikola Poulová

Nela Jindrová 

Vašek Malík 

Lukáš Lopour 

Aleš Vavera

Ondřej Vavera 

Adéla Samková 

Rozhodčí :

Martina Březinová

Petra Ondrová 

Veronika Matoušková

Michaela Šustrová

Celkově Jsme v konkurenci straších žáků obsadili pěkné 13.místo.

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2013
Led
1

Kolik nás je v roce 2013 ?

DĚTI :

  1. Březina Roman
  2. Březinová Katka
  3. Březinová Martina
  4. Jindrová Nela
  5. Klímová Markéta
  6. Fajmonová Vendula
  7. Lerchová Adéla
  8. Lopour Lukáš
  9. Malík Vašek
  10. Matoušková Verča
  11. Ondrová Petra
  12. Poulová Anna
  13. Poulová Nikola
  14. Samková Áďa
  15. Černá Eva
  16. Sobotka Michal
  17. Vavera Aleš
  18. Vavera Ondřej
  19. Vaverová Alenka

INSTRUKTOŘI :

  1. Březinová Martina ml.
  2. Jan Miroslav

VEDOUCÍ :

  1. Březinová Martina
  2. Březina Roman
  3. Šustrová Michaela
FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Říj
6

3.kolo RCM – Stránecká Zhoř

6.10.2012 – Stránecká Zhoř

 

PLAMEN : 20,95 – 6.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Lukáš Lopour

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Zář
22

Faraonský běh 2012

Dne 22.9.2012 se konal Faraonský běh do schodů na Zelenou horu. 

Za náš sbor medaile získali :

2.místo Románek Březina 

2.místo Anna Poulová

3.místo Ondřej Vavera 

1.místo Martina Březinová

2.místo Petra Ondrová

3.místo Miroslav Jan

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Zář
16

11.kolo RCM – Dolní Loučky

16.9.2012 – Dolní Loučky

 

PLAMEN : 16,78 – 6.místo 

RCM : 19,61 – 13.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Lukáš Lopour

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Zář
9

10.kolo RCM – Hamry nad Sázavou

9.9.2012 – Hamry nad Sázavou

 

PLAMEN : 20,90 – 10.místo 

RCM : 18,68 – 7.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Lukáš Lopour

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Čvn
24

7.kolo RCM – Doubravník

24.6.2012 – Doubravník

 

PLAMEN : 18,23 – 8.místo 

RCM : 26,62 – 10.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Lukáš Lopour

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Čvn
17

6.kolo RCM – Znětínek

17.6.2012 – Znětínek

 

PLAMEN : 17,65 – 7.místo 

RCM : 26,38  12.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Lukáš Lopour

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Čvn
16

Srandamač 2012

V sobotu 16.6.2012 se konal 4.ročník Srandamače.

Bažanti : 

1.Hamry – 20,40

2.Žďár ´´A´´ – 21,57

3.Žďár ´´B´´ – 22,91

4.Jámy – 24,81

5.Nové Dvory – 26,96

6.Obyčtov – 27,72

7.Škrdlovice 38,65

8.Újezd – 49,62

Mazáci:

1.Znětínek 16,17

2.Kochánov 17,41

3.Jámy 18,99

4.Hamry 19,19

5.Obyčtov 20,99

6.Radostín 22,65

7.Jámy ´´B´´ 26,61

7.Újezd 26,61

8.Nové Dvory 31,34

Borci : 

1.Hamry 16,84

2.Znětínek 17,18

3.Obyčtov 23,57

4.Jámy 24,84

5.Radostín 25,24

6.Žďár 39,73

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Čvn
10

5.kolo RCM – Blízkov

10.6.2012 – Blízkov

 

PLAMEN : 30,08 – 16.místo 

RCM : 21,04 – 10.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Lukáš Lopour

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Čvn
3

4.kolo RCM – Lomnička

3.6.2012 – Lomnička

 

PLAMEN : 21,53 – 2.místo 

 

Složení družstva :

Románek Březina

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Míša Klímová

Lukáš Lopour

Anička Poulová

FacebookyoutubeFacebookyoutube
2012
Čvn
3

4.kolo RCM – Lomnička

3.6.2012 – Lomnička

 

PLAMEN : 27,07 – 8.místo 

 

Složení družstva :

Ondřej Vavera 

Vendula Fajmonová

Katka Březinová

Veronika Matoušková

Nikola Poulová

Anička Poulová

Markéta Klímová

FacebookyoutubeFacebookyoutube