29.5.2005 – Okrsková soutěž

29. května, při příležitosti 60. výročí založení SDH Najdek, bylo v Hamrech n/Sáz uspořádáno první kolo okrskové soutěže.
U příležitosti 60. výročí vzniku SDH Najdek pořádaly okrskovou hasičskou soutěž. V 8 hodin ráno za nádherného počasí se sjelo 21 hasičských sborů na louce za kravínem.
Po začátečních proslovech organizátorů si velitelé jednotlivých družstev vylosovali soutěžní pořadí. Poté se sbory rozešly na určené disciplíny – požární útok, štafeta a požární teorie.
Poprvé se v okrskové soutěži zúčastnilo Hamerské družstvo žen ve složení: Pavla Poulová, Ivana Kroupová, Monika Kučerová, Helena Jadrná, Libuše Březinová, Martina Březinová, Lenka Březinová, Alena Šípková, Věra Chmelková, Jitka Kratochvílová a Lenka Veselá, které skončilo první ve své kategorii a v celkovém pořadí desáté. Byla to odměna za úsilí a pilnost při nácviku, kterému věnovali svůj volný čas. Velkou oporou jim byli manželé, členi sboru a přátelé. Muži SDH Hamry se umístili na krásném druhé místě.
 Obě družstva nás budou reprezentovat na okresní soutěži 18. června v Chlumětíně.
Věříme, že k pohárům přibudou další krásné trofeje.
Požáru ZMAR!!!