28.5.2006 – Okrsková soutěž

28. května uvítalo nevlídné počasí a po dešti ne ideální terén, hřiště za Sokolovnou ve Žďáře n/Sáz.účastníky okrskové soutěže.

Ráno nás vzbudil vytrvalý déšť. Nálada nebyla nejlepší, ale přesto jsme nasedli do Roboru a vydali se směr Žďár. Zaparkovali jsme, ale nikomu se nechtělo do toho nečasu. Nikdo z nás nevěděl, co se bude dít. Jestli se poběží štafeta nebo nepoběží, a jestli vůbec nějaká soutěž bude. Okolo půl deváté se počasí na chvíli umoudřilo, a tak jsme se seřadili ke slavnostnímu zahájení. Po úvodních slovech začalo jít do tuhého. Opět začalo pršet a promočený terén se stával neúnosným. Po devatenácti družstvech bylo hřiště jedna bažina a všichni účastníci vypadali jak po bahenních zápasech. Přesto všechno se vše zvládlo bez úrazu. Naši muži SDH Hamry nad Sázavou obsadili třinácté místo a my desáté místo mezi muži, jinak první mezi ženami. Postupujeme do okresního kola.